Kaip tapti Jaunimo programos dalyviu?

 • Su tėveliais ar globėjais pasirašyk sutartį banke

  1 žingsnis. Gauk tėvų sutikimą

  Paprašyk mamos ar tėčio sutikimo naudotis banko paslaugomis.
  Sutikimą tėvai gali pasirašyti bet kuriame „Swedbank“ padalinyje. Jei tavo tėvai „Swedbank“ klientai, tai jie gali padaryti „Swedbank“ interneto banko skyrelyje Mano bankas -> „Swedbank“ jaunimo programa -> Tėvų sutikimai.
 • Pasirašyk Jaunimo programos sutartį

  2 žingsnis. Pasirašyk Jaunimo programos sutartį

  Kai tik sužinosi, kad tėvai perdavė bankui leidimą tau naudotis banko paslaugomis, pasiėmęs savo asmens tapatybės dokumentą – pasą arba ID kortelę bei gimimo liudijimą, atbėk į artimiausią „Swedbank“ padalinį, pasirašyk „Swedbank“ jaunimo programos dalyvio sutartį, užsisakyk patikusias mokėjimo korteles bei pasiimk „Swedbank“ interneto banką.
  O jei jau esi „Swedbank“ klientas ir esi sudaręs su banku elektroninių paslaugų teikimo sutartį, Jaunimo programos dalyviu gali tapti tiesiog prisijungęs prie „Swedbank“ interneto banko!
 • Užsiregistruok Jaunimas.swedbank.lt

  3 žingsnis. Užsiregistruok Jaunimas.swedbank.lt

  Registruotis verta, nes tik čia galėsi žaisti ir uždirbti investavimo žaidime, kalbinti kitus dalyvius ir kitaip pramogauti.
  Aktyvuok savo Nuolatinio vartotojo registraciją. Registracijos Jaunimas.swedbank.lt metu būtinai patvirtink savo tapatybę per interneto banką – tik taip būsi įšventintas į pilnateisius Jaunimo programos dalyvius ir gausi galimybę keisti taškus į prizus!
  Jei dar neaktyvavai savo registracijos, tai gali padaryti dabar, tiesiog prisijungęs prie Jaunimas.swedbank.lt puslapyje Tavo zona -> Aktyvacija.
 • Suburk savo rėmėjų komandą

  4 žingsnis. Suburk savo rėmėjų komandą

  Iki kol tau sueis 18 metų, Jaunimo programos taškus gali kaupti žymiai sparčiau – suburk savo palaikymo (iki 3 rėmėjų) komandą, kurios atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis taip pat neš taškus į tavo sąskaitą.
  Jei tavo mama, tėtis, sesė ar kiti pažįstami yra „Swedbank“ klientas ir turi „Swedbank“ mokėjimo kortelę (išskyrus verslo kortelę bei bet kurios rūšies papildomą mokėjimo kortelę), jis gali būti vienas iš tavo rėmėjų. Jam reikia pranešti „Swedbank“, į kurio Jaunimo programos dalyvio sąskaitą norėtų pervesti Jaunimo programos taškus ir jo kortele išleisti 0,29 EUR virs vienu Jaunimo programos tašku tavo sąskaitoje. Rėmėju negali būti kitas Jaunimo programos dalyvis.
  Išsiųsk kvietimą prisijungti prie tavo rėmėjų.
1/4
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.