Jaunimo programos taškai

Kaupk taškus ir iškeisk juos į kino bilietą, dovanų čekį, žurnalo prenumeratą, telefono sąskaitos papildymą ar kitą šaunų prizą – rinktis Tau!

 

Svarbi informacija apie Jaunimo taškų programą

Informuojame, jog nuo 2017 m. gruodžio 19 d. keičiasi Jaunimo programos bendrosios sąlygos ir startuoja nauja lojalumo programa.

Pagal 2017 m. rugsėjo 19 d. įsigaliojusį „Swedbank“ jaunimo programos bendrųjų sąlygų priedą Nr. 1 Jaunimo programos dalyviai Jaunimo taškus už savo ir savo rėmėjų atsiskaitymus kaups iki 2017 m. spalio 22 d. (imtinai). Iki to laiko sukaupti Jaunimo taškai galės būti panaudoti Jaunimo programos bendrosiose sąlygose numatyta tvarka iki 2017 m. gruodžio 18 d. (imtinai), kuomet Taškų programa pasibaigs.


Taškų skaičiavimo ir keitimo į prizus pagrindinės taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.