Debeto kortelės

Debeto kortelės, sukurtos specialiai jaunimui

Išsirink mokėjimo kortelę pagal savo poreikius: ar dažniausiai apsiperki įprastose vietose ir tau tiks kasdienai skirta „Maestro YOUTH“, o gal nori turėti galimybę apsipirkti ir internetu? Tada rinkis „MasterCard WEB“. Tačiau su bet kuria iš jų patogiai atsiskaitysi už pirkinius ir pramogas, o svarbiausia, kad kiekvienas atsiskaitymas virs Jaunimo programos taškais, kuriuos lengvai iškeisi į vertingus prizus.

Naujoji „Maestro YOUTH“ – šauniems, bet rimtai nusiteikusiems jaunuoliams!

Maestro YOUTH

Kiekvienas pažengęs Jaunimo programos narys žino: be mokėjimo kortelės – nė žingsnio iš namų. O „Maestro YOUTH“ puikiai tinka kasdieniams pirkiniams, pramogoms ir paslaugoms. Tik nepamiršk visų jos privalumų!

Kodėl verta rinktis „Maestro YOUTH“?

 • Galėsi sumaniai valdyti savo pinigus. Tik keli mygtukų paspaudimai ar ekrano prilietimai, ir tu jau žinai, kiek sąskaitoje turi pinigų, kur ir kiek išleidai, kiek dar reikės taupyti iki svajonės – visa tai galėsi padaryti interneto banke, „Mobiliajame banke” ar naudodamasis išmaniąja „Swedbank“ programėle.
 • Taupysi ne tik eurus. Atsiskaitydamas mokėjimo kortele už pirkinius ar pramogas, kaupsi Jaunimo programos taškus, kuriuos galėsi iškeisi į naudingus prizus Jaunimo programos prizų centre.
 • Būsi savarankiškas ir šiuolaikiškas. Grynieji kišenpinigiai? Nebent kūdikiams! Juk jei tavo tėvai ar draugai turi sąskaitą „Swedbank“, jiems atlikus pavedimą, pinigai tavo sąskaitoje atsidurs jau po kelių minučių. Be to, bet kuriuo paros metu „Swedbank“ bankomate gali pasipildyti „Extra“, „Labas“ arba „Pildyk“ sąskaitą, sumokėti už „Bitės“ ir „Omnitel“ paslaugas.
 • Išmanysi viską apie saugų atsiskaitymą kortele. Ir dar savo močiutę galėsi pamokyti! Juk turbūt žinai, kad PIN kodą atmintinai iškalti būtina. Bet štai ką dar prisimink: jei prarastum kortelę ar ja pasinaudotų svetimas žmogus, nedelsdamas blokuok ją. Kaip tai padaryti ir kiek kainuoja skambučiai, sužinosi čia. Pagal Saugumo programos sąlygas „Swedbank“ atlygins nuostolius, viršijančius 28,96 EUR ir patirtus per 24 val. iki užfiksuoto pranešimo apie kortelės blokavimą (ne daugiau negu J14 planui taikomuose įkainiuose nurodyti standartiniai banko nustatyti dienos operacijų limitai), jei Operacijos, dėl kurių patyrei nuostolius, nėra patvirtintos kortelės PIN kodu.

Naujoji „MasterCard WEB“ – kortelė, kuri naudinga ir įprastoje parduotuvėje, ir virtualioje!

Maestro MUSIC

Puikiai išmanai visas pagrindines saugaus apsipirkimo internetu taisykles ir žinai, kad negalėdamas pirkti virtualiai jautiesi kaip be rankų? Kai kasdien ekrane tiek nuolaidų, paskutinės minutės pasiūlymų, nė vienas patyręs ir atsakingas Jaunimo programos narys nuo 14 metų neišsivers be Jaunimo programos debeto kortelės „MasterCard WEB“. Išnaudok visus jos privalumus.

Apie Europos jaunimo kortelę

Ar žinai, kad tavo „MasterCard WEB“ debeto kortelė yra kartu ir Europos jaunimo kortelė? Tai pažymėjimas, skirtas jaunimui, veikiantis ne tik Lietuvoje, bet ir 36 Europos valstybėse. Tarptautinė nuolaidų programa tau suteikia galimybę keliauti, pramogauti ir pildyti savo svajones lengviau.

Rinkis iš visų pasaulio prekių – pirk internetu!

Ši Jaunimo programos kortelė sutverta pirkti internetu, tad nesiderink prie riboto parduotuvių darbo laiko – čia jos dirba 24/7. Pasidomėk, kaip internetu pirkti saugiai.

Tūkstančiai nuolaidų Lietuvoje ir Europoje.

Ant „MasterCard WEB“ kortelės esantis EYC logotipas tau suteikia 60 000 nuolaidų ir specialių pasiūlymų Lietuvoje ir Europoje. Naujausią informaciją ir karščiausius pasiūlymus rasi Europos jaunimo kortelės puslapyje www.jaunimas.lt. Užmesk akį į milžinišką nuolaidų katalogą!

Kaupk ir keisk Jaunimo programos taškus į prizus.

Tiesiog mokėk kortele už pirkinius bei pramogas pirkimo vietose, ir išleisti 0,29 EUR virs Jaunimo programos taškais tavo sąskaitoje. Kaupk juos ir keisk į prizus ar pinigus! Pasidomėk plačiau čia.

Kaip gauti naująją kortelę?

 • Jei dar nesi Jaunimo programos narys, sužinok, kaip juo tapti.
 • Priklausai J18 arba +J18 ir turi Jaunimo programos debeto kortelę VISA WEB*? Pasikeisk nemokamai! Laukiame tavęs artimiausiame „Swedbank“ padalinyje.
 • Priklausai J18 arba J18+ planui, bet neturi WEB kortelės? Prisijunk prie interneto banko ir užsisakyk šią kortelę tiesiog „on-line“.
 • Kortelė J18 plano dalyviams kainuoja 0,29 EUR/mėn., J18+ dalyviai, kuriems taikomas 0,87 EUR/mėn. plano mėnesinis mokestis, šią kortelę gali gauti be papildomo mokesčio. Daugiau informacijos apie programos įkainius gali rasti čia.

* Išduotą iki 2011 12 11.

Kodėl verta rinktis Jaunimo programos debeto kortelę „MasterCard WEB“?

 • Gausi nuolaidų kodą Europos jaunimo kortelės pasiūlymams internete! Jis pateikiamas „Swedbank“ padalinyje, atsiimant naująją WEB kortelę. Negavai jo arba tiesiog pamiršai? Užsuk į artimiausią „Swedbank“ padalinį ir tau jį priminsime.
 • Būsi ir savarankiškas, ir šiuolaikiškas. Grynieji kišenpinigiai? Senovė! Juk jei tavo tėvai ar draugai turi sąskaitą „Swedbank“, jiems atlikus pavedimą, pinigai tavo sąskaitoje atsidurs jau po kelių minučių. Be to, bet kuriuo paros metu „Swedbank“ bankomate gali pasipildyti „Extra“, „Labas“ arba „Pildyk“ sąskaitą, sumokėti už „Bitės“ ir „Omnitel“ paslaugas.
 • Taupysi ne tik eurus. Atsiskaitydamas mokėjimo kortele už pirkinius ar pramogas, kaupsi Jaunimo programos taškus, kuriuos galėsi iškeisi į naudingus prizus Jaunimo programos prizų centre.
 • Ramiau miegosi žinodamas apie Saugumo programos privalumus. Net jei prarasi kortelę ar ja pasinaudos svetimas žmogus, pagal Saugumo programos sąlygas „Swedbank“ atlygins nuostolius, viršijančius 28,96 Eur ir patirtus per 24 val. iki užfiksuoto pranešimo apie kortelės blokavimą (ne daugiau negu J14 planui taikomuose įkainiuose nurodyti standartiniai banko nustatyti dienos operacijų limitai), jei Operacijos, dėl kurių patyrei nuostolius, nėra patvirtintos kortelės PIN kodu.
Tuo atveju, jei prekybininkas / paslaugos teikėjas savo taisyklėse nurodo, jog aptarnauja tik kredito korteles, tai pageidaujamos prekės ar paslaugos gali ir negauti, nepaisant to, kad užsakymą ar rezervaciją atlikai sėkmingai interneto parduotuvėje, jei nepateiksi kredito kortelės atsiskaitymo vietoje.

Svarbu

Šios mokėjimo kortelės valiuta yra eurai, todėl su kortele susietoje sąskaitoje būtinas pakankamas lėšų likutis eurais, nesvarbu, kokia valiuta būtų atliekamos operacijos Lietuvoje ar užsienyje. Jeigu lėšos sąskaitoje yra kita valiuta, jos gali būti konvertuojamos „Swedbank“ interneto banke arba artimiausiame „Swedbank“ padalinyje.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.