Debeto kortelės

Debeto kortelės, sukurtos specialiai jaunimui

Išsirink mokėjimo kortelę pagal savo poreikius: ar dažniausiai apsiperki įprastose vietose ir tau tiks kasdienai skirta „Maestro YOUTH“, o gal nori turėti galimybę apsipirkti ir internetu? Tada rinkis naująją bekontaktę „Mastercard WEB“. Tačiau su bet kuria iš jų patogiai atsiskaitysi už pirkinius ir pramogas, o svarbiausia, kad kiekvienas atsiskaitymas virs Jaunimo programos taškais, kuriuos lengvai iškeisi į vertingus prizus.

Naujoji bekontaktė „Mastercard WEB“ kortelė – tik pypt ir sumokėta!

Bekontaktė Mastercard WEB

Įsivaizduok – užsuki į kavinę prigriebti kavos išsinešti, prisėdi užkandinėje su draugais, atbėgi iki parduotuvės šokoladuko, o atsiskaitant kortele tau net nereikia įvesti PIN kodo. Sakysi, nerealu? Dar ir kaip realu! Su naujos kartos „Swedbank“ bekontakte mokėjimo kortele atsiskaitysi vos pridėjęs kortelę prie kortelių skaitytuvo. Daugeliu atvejų Tau nereikės įvesti PIN kodo. Be to, šią kortelę visuomet galėsi naudoti ir įprastu būdu – ir bankomate, ir parduotuvėje, ir perkant internete.

Kaip atlikti bekontaktį mokėjimą, jei suma neviršija 25 eurų?

Tavo kortelė ir parduotuvės kortelių skaitytuvas pažymėti Bekontaktė simboliu.
Priglausk kortelę prie skaitytuvo.
Sulauk patvirtinimo – žalios švieselės ir garsinio signalo.
Viskas! Tu sėkmingai atsiskaitei. PIN kodo įvesti nereikia.

Rinkis iš visų pasaulio prekių – pirk internetu!

Su šia Jaunimo programos kortele taip pat galėsi pirkti internetu, tad nesiderink prie riboto parduotuvių darbo laiko – čia jos dirba 24/7. Pasidomėk, kaip internetu pirkti saugiai.

Kaupk ir keisk Jaunimo programos taškus į prizus

Tiesiog mokėk kortele už pirkinius bei pramogas pirkimo vietose, ir išleisti 0,29 EUR virs Jaunimo programos taškais tavo sąskaitoje. Kaupk juos ir keisk į prizus ar pinigus! Pasidomėk plačiau čia.

Kaip gauti naująją kortelę?

 • Jei dar nesi Jaunimo programos narys, sužinok, kaip juo tapti.
 • Neturi Jaunimo programos naujosios bekontaktės debeto kortelės „Mastercard WEB“? Prisijunk prie interneto banko ir užsisakyk šią kortelę tiesiog „on-line“.
 • Kortelė J18 plano dalyviams kainuoja 0,29 EUR/mėn. Daugiau informacijos apie programos įkainius gali rasti čia.

Kaip naudotis naująja bekontakte kortele?

 • AKTYVINK BEKONTAKČIUS MOKĖJIMUS. Gavęs savo naująją bekontaktę kortelę, tiesiog vieną kartą įdėk ją į bankomatą arba kortelių skaitytuvą parduotuvėje ir įvesk PIN kodą. Taip aktyvinsi savo kortelės bekontakčių mokėjimų funkciją. Vėliau galėsi iš karto mokėti greituoju būdu – prilietęs kortelę prie kortelių skaitytuvo. Jeigu bandysi atlikti bekontaktį mokėjimą neaktyvavęs kortelės, skaitytuvas Tau rodys pranešimą „kortelė nenaudojama“.
 • ĮJUNK / IŠJUNK KADA TIK NORI. Įjungti ir išjungti bekontakčių mokėjimų funkciją savo naujajai kortelei gali „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje, interneto banke arba telefonu 1884. Tam, kad kiekvienas toks pakeitimas pradėtų veikti, Tau reikės įdėti kortelę į bankomatą arba kortelių skaitytuvą parduotuvėje ir įvesti PIN kodą.
 • ĮSITIKINK, KAD VEIKIA. Prieš atsiskaitydamas įsitikink, kad prekybos vietos kortelių skaitytuvas pritaikytas bekontakčiams mokėjimams (jo ekrane turi būti simbolis Bekontaktė). Jeigu taip, atsiskaitant už 25 Eur ar mažiau, Tau pakaks tik priliesti kortelę prie kortelių skaitytuvo. Jei suma bus didesnė, skaitytuvas „paprašys“ Tavęs įdėti kortelę ir įvesti PIN kodą.
 • ATSISKAITYK SAUGIAI. Bekontaktėse kortelėse įdiegta tokia pati apsauga, kaip ir įprastose mokėjimo kortelėse. Atliekant bekontaktį mokėjimą, Tavo mokėjimo duomenys bus saugiai perduoti į skaitytuvą. Kartais atsiskaitant bekontakte mokėjimo kortele, skaitytuvas „paprašys“ Tavęs įvesti PIN kodą, net jei pirkinio suma bus mažesnė nei 25 Eur. Tai papildomas saugumo sprendimas, užtikrinantis, kad kortele naudojiesi būtent Tu.
 • JEI PAMETEI, UŽBLOKUOK. Jeigu pametei ar praradai savo bekontaktę mokėjimo kortelę, būtinai ją užblokuok. Tai gali padaryti telefonu 1884, „Swedbank“ išmaniosios programėlės valdiklyje „Kortelės“ arba savo interneto banke. Kuo greičiau blokuosi pamestą kortelę, tuo saugiau jausiesi Tu ir pinigai Tavo sąskaitoje.
 • SVARBU KELIAUTOJAMS. Atsiskaitymo suma, kurią mokant galima naudoti bekontaktį mokėjimą ir nereikia įvesti PIN kodo, užsienyje gali skirtis.

Plačiau apie bekontaktę kortelę skaityk čia.

Naujoji „Maestro YOUTH“ – šauniems, bet rimtai nusiteikusiems jaunuoliams!

Maestro YOUTH

Kiekvienas pažengęs Jaunimo programos narys žino: be mokėjimo kortelės – nė žingsnio iš namų. O „Maestro YOUTH“ puikiai tinka kasdieniams pirkiniams, pramogoms ir paslaugoms. Tik nepamiršk visų jos privalumų!

Kodėl verta rinktis „Maestro YOUTH“?

 • Galėsi sumaniai valdyti savo pinigus. Tik keli mygtukų paspaudimai ar ekrano prilietimai, ir tu jau žinai, kiek sąskaitoje turi pinigų, kur ir kiek išleidai, kiek dar reikės taupyti iki svajonės – visa tai galėsi padaryti interneto banke, „Mobiliajame banke” ar naudodamasis išmaniąja „Swedbank“ programėle.
 • Taupysi ne tik eurus. Atsiskaitydamas mokėjimo kortele už pirkinius ar pramogas, kaupsi Jaunimo programos taškus, kuriuos galėsi iškeisi į naudingus prizus Jaunimo programos prizų centre.
 • Būsi savarankiškas ir šiuolaikiškas. Grynieji kišenpinigiai? Nebent kūdikiams! Juk jei tavo tėvai ar draugai turi sąskaitą „Swedbank“, jiems atlikus pavedimą, pinigai tavo sąskaitoje atsidurs jau po kelių minučių. Be to, bet kuriuo paros metu „Swedbank“ bankomate gali pasipildyti „Extra“, „Labas“ arba „Pildyk“ sąskaitą, sumokėti už „Bitės“ ir „Omnitel“ paslaugas.
 • Išmanysi viską apie saugų atsiskaitymą kortele. Ir dar savo močiutę galėsi pamokyti! Juk turbūt žinai, kad PIN kodą atmintinai iškalti būtina. Bet štai ką dar prisimink: jei prarastum kortelę ar ja pasinaudotų svetimas žmogus, nedelsdamas blokuok ją. Kaip tai padaryti ir kiek kainuoja skambučiai, sužinosi čia. Pagal Saugumo programos sąlygas „Swedbank“ atlygins nuostolius, viršijančius 28,96 EUR ir patirtus per 24 val. iki užfiksuoto pranešimo apie kortelės blokavimą (ne daugiau negu J14 planui taikomuose įkainiuose nurodyti standartiniai banko nustatyti dienos operacijų limitai), jei Operacijos, dėl kurių patyrei nuostolius, nėra patvirtintos kortelės PIN kodu.

„Mastercard WEB“ – kortelė, kuri naudinga ir įprastoje parduotuvėje, ir virtualioje!

Maestro MUSIC
Nuo 2016-09-01 „MasterCard WEB“ kortelės nebeišduodamos. Pasibaigus turimos tokios kortelės galiojimui, ją pametus ar praradus Tau išduosime naują bekontaktę „MasterCard WEB“ kortelę.

Apie Europos jaunimo kortelę

Ar žinai, kad tavo „Mastercard WEB“ debeto kortelė yra kartu ir Europos jaunimo kortelė? Tai pažymėjimas, skirtas jaunimui, veikiantis ne tik Lietuvoje, bet ir 36 Europos valstybėse. Tarptautinė nuolaidų programa tau suteikia galimybę keliauti, pramogauti ir pildyti savo svajones lengviau.

Rinkis iš visų pasaulio prekių – pirk internetu!

Ši Jaunimo programos kortelė sutverta pirkti internetu, tad nesiderink prie riboto parduotuvių darbo laiko – čia jos dirba 24/7. Pasidomėk, kaip internetu pirkti saugiai.

Tūkstančiai nuolaidų Lietuvoje ir Europoje.

Ant „Mastercard WEB“ kortelės esantis EYC logotipas tau suteikia 60 000 nuolaidų ir specialių pasiūlymų Lietuvoje ir Europoje. Naujausią informaciją ir karščiausius pasiūlymus rasi Europos jaunimo kortelės puslapyje www.jaunimas.lt. Užmesk akį į milžinišką nuolaidų katalogą!

Kaupk ir keisk Jaunimo programos taškus į prizus.

Tiesiog mokėk kortele už pirkinius bei pramogas pirkimo vietose, ir išleisti 0,29 EUR virs Jaunimo programos taškais tavo sąskaitoje. Kaupk juos ir keisk į prizus ar pinigus! Pasidomėk plačiau čia.

Kuo naudinga Tavo turima Jaunimo programos debeto kortelė „Mastercard WEB“?

 • Gali gauti nuolaidų kodą Europos jaunimo kortelės pasiūlymams internete! Jis pateikiamas „Swedbank“ padalinyje, atsiimant naująją WEB kortelę. Negavai jo arba tiesiog pamiršai? Užsuk į artimiausią „Swedbank“ padalinį ir tau jį priminsime.
 • Gali būti ir savarankiškas, ir šiuolaikiškas. Grynieji kišenpinigiai? Senovė! Juk jei tavo tėvai ar draugai turi sąskaitą „Swedbank“, jiems atlikus pavedimą, pinigai tavo sąskaitoje atsidurs jau po kelių minučių. Be to, bet kuriuo paros metu „Swedbank“ bankomate gali pasipildyti „Extra“, „Labas“ arba „Pildyk“ sąskaitą, sumokėti už „Bitės“ ir „Omnitel“ paslaugas.
 • Gali taupyti ne tik eurus. Atsiskaitydamas mokėjimo kortele už pirkinius ar pramogas, kaupsi Jaunimo programos taškus, kuriuos galėsi iškeisi į naudingus prizus Jaunimo programos prizų centre.
 • Gali ramiau miegoti žinodamas apie Saugumo programos privalumus. Net jei prarasi kortelę ar ja pasinaudos svetimas žmogus, pagal Saugumo programos sąlygas „Swedbank“ atlygins nuostolius, viršijančius 28,96 Eur ir patirtus per 24 val. iki užfiksuoto pranešimo apie kortelės blokavimą (ne daugiau negu J14 planui taikomuose įkainiuose nurodyti standartiniai banko nustatyti dienos operacijų limitai), jei Operacijos, dėl kurių patyrei nuostolius, nėra patvirtintos kortelės PIN kodu.
Tuo atveju, jei prekybininkas / paslaugos teikėjas savo taisyklėse nurodo, jog aptarnauja tik kredito korteles, tai pageidaujamos prekės ar paslaugos gali ir negauti, nepaisant to, kad užsakymą ar rezervaciją atlikai sėkmingai interneto parduotuvėje, jei nepateiksi kredito kortelės atsiskaitymo vietoje.

Svarbu

Šios mokėjimo kortelės valiuta yra eurai, todėl su kortele susietoje sąskaitoje būtinas pakankamas lėšų likutis eurais, nesvarbu, kokia valiuta būtų atliekamos operacijos Lietuvoje ar užsienyje. Jeigu lėšos sąskaitoje yra kita valiuta, jos gali būti konvertuojamos „Swedbank“ interneto banke arba artimiausiame „Swedbank“ padalinyje.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.