Debeto mokėjimo kortelių atnaujinimo sąlygos

 1. Jaunimo programos kortelė gali būti atnaujinama tik tuo atveju, jei klientas yra Jaunimo programos dalyvis (klientas Jaunimo programos dalyviu turi būti kortelės pabaigos datai (kortelės galiojimo datą galima pasitikslinti „Swedbank“ interneto banke Kasdienės paslaugos -> Kortelės -> Mokėjimo kortelės)) ir baigiasi paskutinė Jaunimo programos dalyvio turima Jaunimo programos kortelė (arba kelios Jaunimo programos kortelės baigiasi tuo pačiu metu), t.y. pasibaigus Jaunimo programos kortelės (-ių) galiojimui, klientas vis dar priklausys Jaunimo programai, bet neturės nė vienos galiojančios Jaunimo programos kortelės.
 2. Jeigu atnaujinama, tai atnaujinama tik viena Jaunimo programos kortelė (paskutinė besibaigianti). Jeigu Jaunimo programos dalyviui vienu metu baigiasi kelios Jaunimo programos kortelės, tuomet atnaujinama tik ta Jaunimo programos kortelė, kuri yra aktyvesnė (kurios statusas – aktyvi, arba su kuria atlikta daugiau operacijų per paskutinius 3 mėnesius, arba jei kortelių naudojimas vienodas, besibaigianti Jaunimo programos kortelė (ar kelios Jaunimo programos kortelės besibaigiančios vienu metu) atnaujinamos į vieną „Maestro Youth“ kortelę.
 3. Jaunimo programos kortelė automatiškai neatnaujinama, jei Banko nustatytą tikrinimo dieną ir / arba Jaunimo programos kortelės pasibaigimo dieną:
  3.1. banko sąskaita, prie kurios yra išduota besibaigiančio galiojimo termino Jaunimo programos kortelė, ar pati Jaunimo programos kortelė yra blokuota (išskyrus atvejus, kai Jaunimo programos kortelė blokuota dėl to, kad kelis kartus buvo neteisingai panaudotas PIN kodas);
  3.2. Jaunimo programos kortelės naudotojui sueina 26 metai;
  3.3. yra pažeistos galiojančios Jaunimo programos kortelės sutarties, banko sąskaitos sutarties, Jaunimo programos dalyvio sutarties sąlygos arba banko sąskaitos sutartis ir/ar Jaunimo programos dalyvio sutartis nutraukiama;
  3.4. Klientas neatitinka kitų Banko klientų administravimo ir paslaugų teikimo bendrosiose sąlygose ir / ar Jaunimo programos Jaunimo programos bendrosiose sąlygose nurodytų kriterijų;
  3.5. nutraukiamas / sustabdomas tos Jaunimo programos kortelės rūšies, kuri yra nurodyta Jaunimo programos kortelės sutartyje, išdavimas / platinimas.
 4. „Visa WEB“ atnaujinama į debeto kortelę „Mastercard WEB“.
 5. Atnaujintai Jaunimo programos kortelei galioja atnaujinimo metu galiojantys atitinkamai Jaunimo programos kortelei taikomi bendrieji dienos operacijų limitai ir komisiniai atlyginimai, su kurių dydžiais galima susipažinti čia. Tuo atveju, jei kliento prašymu Jaunimo programos kortelės limitai buvo padidinti, pakeisti Jaunimo programos kortelės bendrieji limitai bus taikomi ir atnaujintai kortelei.

Daugiau informacijos sužinosi paskambinęs banko telefonu 1884 (darbo dienomis 8–20 val., šeštadieniais 9–16 val.) ar atvykęs į „Swedbank“ padalinį. Padalinių darbo laiką gali pasitikslinti čia.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.