Klasikinė kredito kortelė

Įsigyk „Swedbank“ klasikinę „Mastercard Standard“ kredito kortelę ir džiaukis visais jos privalumais – pirk internetu, naudokis kelionių ir pirkinių draudimais. O svarbiausia, kad kiekvienas atsiskaitymas virsta Jaunimo programos taškais, kuriuos galima lengvai iškeisti į vertingus prizus.

 

 

Ypatingos sąlygos Jaunimo programos dalyviui

 • Kortelės išdavimo mokestis – 0 EUR
 • Kortelės aptarnavimo mokestis: 3 mėn. – 0 EUR

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke, kuria naudojantis galioja ir kiti mokesčiai, su jais gali susipažinti čia.

Kortelę galima užsakyti bet kuriame banko padalinyje. Jų adresus ir darbo laikus gali rasti čia arba paskambinus telefonu 1884 (darbo dienomis 8–20 val., šeštadieniais 9–16 val.).

Įspėjimas
Atkreipiame dėmesį, kad netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos tavo kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi ar gali buti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Standartiniai bendros kredito kainos metinės palūkanų normos apskaičiavimo pavyzdžiai:
Imant 1 448,10 EUR kreditą kredito kainos metinė norma bei bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma Klasikinės kredito kortelės turėtojui būtų 22,8 % ir 2 435,19 EUR, o vartojimo paskolos gavėjui – 20,9 % ir 2 219,65 EUR. Kredito kortelėms šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., mokama 362,03 EUR mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma 19 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 EUR per ketvirtį), mėnesinis kortelės aptarnavimo mokestis, vienkartinis kortelės išdavimo mokestis ir 0,56 EUR Saugumo programos mokestis. Vartojimo kreditui šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito grąžinimo terminas – 5 metai, 18 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 EUR per ketvirtį), 14,48 EUR vienkartinis sutarties administravimo mokestis (imant vartojimo paskola „Swedbank“ interneto banke), mėnesio įmoka 36,49 EUR (anuiteto metodas).

Specialaus pasiūlymo taikymo kredito kortelėms sąlygos

 • Pasiūlymas galioja tik naujai užsakomoms kortelėms, kurioms netaikomi kiti specialūs pasiūlymai, nuolaidos ar akcijos.
 • Pasiūlymas negalios užsisakant pagrindinę Klasikinę kredito kortelę, jei ją užsakantis asmuo turi ar per 6 mėn. iki užsakymo dienos turėjo bet kokią kitą galiojančią pagrindinę kredito kortelę, išskyrus Fiksuotų įmokų kortelę.
 • Klientas gali užsisakyti iki trijų kortelių:
  – vieną jo vardu išduotą pagrindinę kortelę;
  – vieną kitam asmeniui išduodamą papildomą kortelę;
  – vieną jo vardu išduotą papildomą kortelę, susietą su kitam asmeniui atidaryta kredito limito sąskaita.
 • Pasiūlymai netaikomi keičiamoms kortelėms, jei keičiama dėl pametimo, pamiršto PIN kodo, keičiamas pavadinimas „Visa“ į „Mastercard“ ir pan.

Kodėl verta rinktis Klasikinę kredito kortelę?

 • Patogu. Jei tavo tėvai ar draugai turi sąskaitą „Swedbank“, jiems atlikus pavedimą, pinigai tavo sąskaitoje atsidurs jau po kelių minučių. Be to, bet kuriuo paros metu „Swedbank“ bankomate gali pasipildyti „Extra“, „Labas“ arba „Pildyk“ sąskaitą, sumokėti už „Bitės“ ir „Omnitel“ paslaugas.
 • Saugu. Net jei prarasi kortelę ar ja pasinaudos svetimas žmogus, pagal Saugumo programos sąlygas „Swedbank“ atlygins nuostolius, patirtus per 24 val. iki užfiksuoto pranešimo apie kortelės blokavimą (ne daugiau negu standartiniai banko nustatyti dienos operacijų limitai, kurie nurodyti Kredito kortelių įkainiuose. Nepamiršk užregistruoti savo kortelės „Swedbank“ saugių atsiskaitymų programoje, kad ir tavo pirkimai internetu būtų saugūs!
 • Paprasta. Atsiskaičius už pirkinį kortele kredito lėšomis, palūkanų skaičiavimas bus atidėtas 25 dienas. Be to, tavo pirkiniams galioja pirkinių draudimas – paskaityk apie jį čia.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.