Kaip tapti Jaunimo programos dalyviu?

 • Su tėveliais ar globėjais pasirašyk sutartį banke

  1 žingsnis. Su tėveliais ar globėjais pasirašyk sutartį banke

  Ateik kartu su tėveliais arba globėjais į artimiausią „Swedbank“ padalinį ir kartu su jais pasirašyk sutartį.

 • Registruokis Jaunimas.swedbank.lt

  2 žingsnis. Registruokis Jaunimas.swedbank.lt

  Būtent svetainėje Jaunimas.swedbank.lt gali dalyvauti konkursuose, kalbinti kitus dalyvius ir kitaip pramogauti.
  Aktyvuok savo Nuolatinio vartotojo registraciją. Registracijos Jaunimas.swedbank.lt metu būtinai patvirtink savo tapatybę per interneto banką – tik taip būsi įšventintas į pilnateisius Jaunimo programos dalyvius ir gausi galimybę keisti taškus į prizus! Jei dar neaktyvavai savo registracijos, tai gali padaryti dabar, tiesiog prisijungęs prie Jaunimas.swedbank.lt puslapyje Tavo zona > Aktyvacija.
 • Suburk savo rėmėjų komandą ir kaupk Jaunimo programos taškus dar sparčiau!

  3 žingsnis. Suburk savo rėmėjų komandą ir kaupk taškus dar sparčiau!

  Iki kol tau sueis 18 metų, Jaunimo programos taškus gali kaupti žymiai sparčiau – suburk savo palaikymo (iki 3 rėmėjų) komandą, kurios atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis taip pat neš taškus į tavo sąskaitą.
  Jei tavo mama, tėtis, sesė ar kiti pažįstami yra „Swedbank“ klientas ir turi „Swedbank“ mokėjimo kortelę (išskyrus verslo kortelę ar bet kurios rūšies papildomą mokėjimo kortelę), jis gali būti vienas iš tavo rėmėjų. Jam reikia pranešti „Swedbank“, į kurio Jaunimo programos dalyvio sąskaitą norėtų pervesti Jaunimo programos taškus ir jo kortele išleisti 0,29 EUR virs vienu Jaunimo programos tašku tavo sąskaitoje. Rėmėju negali būti kitas Jaunimo programos dalyvis.
  Išsiųsk kvietimą prisijungti prie tavo rėmėjų.
1/3
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.