Tėveliams

„Swedbank“ jaunimo programa – tai finansų ir savarankiškumo mokykla jūsų atžalai

„Swedbank“ jaunimo programa skirta jaunuoliams nuo 7 iki 22 metų. Kiekvienas jos dalyvis gauna visus įrankius, reikalingus išmokti paprastai ir šiuolaikiškai tvarkyti savo finansus. Tai mokėjimo kortelės, „Swedbank“ interneto bankas. O investuodami virtualius eurus investavimo žaidime, Jaunimo programos dalyviai įgis investavimo žinių.

Kiekvienas atsiskaitymas Jaunimo programos kortele – taškai į jaunuolio sąskaitą

Jaunimo programos dalyviai, atsiskaitydami programos mokėjimo kortelėmis, sėkmingai žaisdami investavimo žaidimą ir dalyvaudami kituose Jaunimo programos konkursuose bei žaidimuose, savo sąskaitose kaupia Jaunimo programos taškus, kuriuos gali keisti į prizus. Paskatinkite savo vaikus uždirbti sau „atlyginimą“.

Svarbi informacija apie Jaunimo taškų programą

Informuojame, jog nuo 2017 m. gruodžio 19 d. keičiasi Jaunimo programos bendrosios sąlygos ir startuoja nauja lojalumo programa.

Pagal 2017 m. rugsėjo 19 d. įsigaliojusį „Swedbank“ jaunimo programos bendrųjų sąlygų priedą Nr. 1 Jaunimo programos dalyviai Jaunimo taškus už savo ir savo rėmėjų atsiskaitymus kaups iki 2017 m. spalio 22 d. (imtinai). Iki to laiko sukaupti Jaunimo taškai galės būti panaudoti Jaunimo programos bendrosiose sąlygose numatyta tvarka iki 2017 m. gruodžio 18 d. (imtinai), kuomet Taškų programa pasibaigs.

Jei jūsų vaikui 7–13 m., jis gali pradėti po truputį ir saugiai susipažinti su finansų pasauliu.

?Ką gali 7–13 metų Jaunimo programos dalyvis?

Mokytis tvarkyti finansus nuo mažų sumų – turėdamas mokėjimo kortelę (įsigytą tik su tėvų ar globėjų leidimu) vaikas gali savarankiškai nedidelių nustatytų operacijų limitų ribose atsiskaityti prekybos vietose taip pat atlikti operacijas bankomatu bei stebėti savo sąskaitos balansą bei išrašą „Swedbank“ interneto banke.

Jaustis saugiau – vaikas su savimi gali turėti mažiau grynųjų pinigų, o kortelių Saugumo programa užtikrina, kad lėšos iki 30 EUR bus grąžintos, jeigu nuostoliai dėl neteisėto prarastos kortelės panaudojimo atsirado per 24 valandas iki kortelės blokavimo. Jei vaikas prarastų kortelę, būtina ją užblokuoti.

Naudotis kitais Jaunimo programos privalumais: rinkti Jaunimo programos taškus ir keisti juos į prizus ar pinigus, dalyvauti žaidimuose svetainėje Jaunimas.swedbank.lt.

?Kuo tai naudinga tėvams?

Tai ne tik galimybė parodyti savo vaikui, kad juo pasitikima, bet ir galimybė padėti vaikui mokytis planuoti savo išlaidas: išleidžiamų pinigų dienos limitą nustato tėvai arba globėjai, o esant poreikiui pasinaudojus „Swedbank“ interneto banku galima stebėti bei kartu su vaiku analizuoti, kur vaikas leidžia pinigus.

Kišenpinigių arba kitų pinigų, duodamų vaikui grynaisiais, suma gali būti minimali – vaiko sąskaitą galima papildyti interneto banke, kad ir būnant savo darbo vietoje.

Jei esate paskirtas vaiko iki 14 metų globėju, papildomos informacijos teiraukitės teiraukitės „Swedbank“ tel. 1884 (darbo dienomis 8–20 val., šeštadieniais 9–16 val.) arba parašykite mums.

?Kaip padėti 7–13 m. vaikui tapti Jaunimo programos dalyviu?

Labai svarbu, kad vaikas į šią sritį įžengtų lydimas tėvų – būtent jų pagalba remdamasis formuotų savo įgūdžius valdyti kol kas dar nedidelius savo finansus, suprastų tikrąją pinigų vertę ir išmoktų sąmoningai jais naudotis. Ši priemonė skirta tėvams, kurie mano, kad jų vaikas jau subrendęs tokiai atsakomybei.

Užsukite kartu su savo vaiku į banko padalinį, pasirašykite reikiamas sutartis ir jūsų vaikas jau „Swedbank“ jaunimo programos dalyvis.

Jei jūsų vaikui 14–17 m., su jūsų sutikimu jis gali tapti visateisiu Jaunimo programos dalyviu ir naudotis dauguma jos privalumų.

?Kaip padėti 14–17 m. vaikui tapti Jaunimo programos dalyviu
Sutikimą galite duoti dviem būdais:
  • tiesiog prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko paslaugos meniu skyrelyje Mano bankas –> „Swedbank“ jaunimo programa –> Tėvų sutikimai
  • atvykę į bet kurį „Swedbank“ padalinį ir pasirašę sutikimo dokumentą, kurį užregistruos banko darbuotojas.

Jūsų atžalai tereikės ateiti į bet kurį „Swedbank“ padalinį su gimimo liudijimu ir asmens dokumentu (pasu ar asmens tapatybės kortele) ir pasirašyti „Swedbank“ jaunimo programos dalyvio sutartį.

Jei esate paskirtas vaiko nuo 14 iki 17 metų rūpintoju, papildomos informacijos teiraukitės teiraukitės „Swedbank“ tel. 1884 (darbo dienomis 8–20 val., šeštadieniais 9–16 val.) arba parašykite mums.

Dėmesio!
Jei vaikas pametė savo mokėjimo kortelę ar jos PIN kodą, ir / ar prisijungimo prie „Swedbank“ interneto banko slaptažodžius sužinojo kitas žmogus, negaiškite. Bet kuriuo paros metu skambinkite trumpuoju telefono numeriu 1884 arba, jei skambinate iš užsienio, telefono numeriu (8~5) 268 44 44 ir blokuokite kortelę ir/ar interneto banką.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.